Network Ses

Network Ses

Network üzerinde ses taşınması veya network ses yayın sistemi

PC’nizi Bir Ses Yayını Aracına Çevirin 2N IP Ses yayın portföyündeki IP anons sistemleri müzik, anons, kampanya duyurusu gibi ses ile aktarmak istediğiniz tüm konuları IP protokolü üzerinden yayınlanmak üzere bir çözüm sunar.

IP yayın sistemi farklı bölgelerde, farklı mesajları oynatma seçeneği ile belirli bir alanda arka plan müziği, internet radyosu ve diğer ses akışları oynatabildiği gibi canlı konuşma ve kaydedilmiş mesajların duyurulması ve reklam mesajları için en rahat kullanılabilecek araçtır.

2N NetSpeaker Sistemi IP ağları için evrensel bir ses iletim sistemidir. Amacı, klasik yayın sistemlerinde bir yayın merkezi yardımı ile eskimiş 100V analog devreleri ve hoparlörleri değiştirmektir. Klasik analog çözümü ile karşılaştırıldığında, sistemin bir çok avantajı vardır: Mevcut LAN altyapısını kullanan, geniş veya uzak bölgelere kolay bağlantı sağlar, kullanıcılarına herhangi bir yerden herhangi bir yere yayın göndermek konusunda yardımcı olan, hiçbir bölge veya ses kaynağı sınırlaması olmayan, çok esnek ve kolayca genişletilebilir IP tabanlı bir yayın sistemi kurulabilir.


2N® Netspeaker

2N® Netspeaker

2N® Netspeaker 2N® Netspeaker2N® NetSpeaker akustik haberleşme veya LAN/WAN ağındaki bir bilgi..

2N® NetStreamer

2N® NetStreamer

2N® NetStreamerAkıllı Sinyal Değiştirici 2N tarafından geliştirilen NetStreamer klasik 100V Analog s..

2N® SIP Speaker

2N® SIP Speaker

2N® SIP SpeakerSIP Speaker IP tabanlı anons sistemidir. İş yerlerinde, okullarda, ofislerde ve diğer..

1 den 3 e 3 (1 sayfa) ürün gösteriliyor